Total Records: 401

Stanley M. Tutton '40
Chester B. Noyes '40
Nat O. Bradley '40
Madison Haas '40
John B. Copeland '41
Richard T. Ohm '41
W. W. Bridge '41
John B. Nowland '42
Frank L. Bronner '42
Marvin W. Crowe '42
John M. Clark '42
Clement S. Whitaker '43
John R. Phillips '43
Jack H. Canvin '43
Robert R. Nye '43
H. R. Dimpfl '43
Marshall R. Tutton '43
Frederick W. Mielke Jr. '43
Miller V. Jensen '43
Donald V. Peters '44
Neil R. McAllister '44
George B. Brown '44
Dudley E. Miller '44
Walter K. Bowker '44
Joseph M. Billiou '44
William E. Hawkins '44
Marshall K. Spellmeyer '44
William M. Mutch '44
Rodney P. Jenks '45
A. P. Goodall '45
Paul A. Chase '45
Richard W. Dorst '45
Robert E. Boeddiker '45
James C. Croudace '46
Duncan S. Davis '46
Charles W. Snook '46
Richard M. Bond '46
Richard C. Rowson '47
William W. Murray '47
David A. Stoddart '47
James E. Deasy '47
Thomas E. Bowman '47
Albert R. Rubey '47
Charles W. Livingston '47
Forest J. Hunt '47
Robert E. Brett '47
William R. Prindle '48
Manford Funsten '48
William S. Wright '48
Curtis Dreyer '48
Earl F. Galligan '48
John T. Sullivan '48
Russell H. Spatz '48
Charles F. Schultz '48
Leland H. Jordan '48
Richard D. Brooding '49
George T. Warren '49
John B. Bowker '49
Ronald V. Stone '49
Robert A. Gallison '49
John Gilcrest '49
Edward P. Crockett '49
Sheldon T. Kales '49
Ernest C. Helme '49
Dudley S. Fagan '50
David Dibble '50
Kenneth R. Johnson '50
William C. Anderson '50
Donald H. Grey '50
John D. Vohs '50
Richard D. Reid '50
Roger D. Ball '50
Kenneth E. Blake '50
Philip C. Mering '50
Robert A. Molthen '51
Elmer R. Gustafson '51
Henry J. Ohm '51
Jack M. Rasmussen '51
Douglas N. Brown '52
Carlin T. Elmendorf '52
Ralph R. Bennett '52
Peter N. Mering '52
Jack G. Monroe '52
James A. Vohs '52
Dudley B. Sparks '52
William G. Brodrick '52
Richard Northon '52
Peter F. Scott '52
Ralph O. Krueger '52
John F. Johnson '52
Thomas D. Pratt '52
O. N. Rugen '52
Scott I. Amour '53
Joal Cronenwett '53
William E. Noyes '53
William W. Solomon '53
Thomas Rieger '53
William S. Govan '53
Robert C. Froeschle '53
William G. Demas '54
John W. Ewing '54
Lee C. Branstool '54
John G. Haase '54
Leland D. Rhodes '55
John R. Mason '55
Robert R. Woolfson '55
George L. Najarian '55
Herschel H. Hyde '55
Fred S. Vaznaugh '55
Robert M. Brown '55
Richard F. Cooper '56
Andrew H. Stone '56
William W. Bohn '56
James C. Stone '56
Thomas R. Stone '56
Arthur H. Remmel '56
Willard L. Johnson '57
O. B. Doyle '57
Barry A. Kite '57
Robert P. Gould '57
Carson R. McKissick '57
Robert O. Prindle '57
Theodore P. Odmark '57
Richard A. Falge '57
John J. Leavitt '57
Dr. Thomas J. Leavitt '57
James C. Monroe '57
Milton J. Milne MD '57
Dean A. Nichols '58
Peter V. Brucher '58
Arthur T. Mathews '59
Donald R. DeFeo '59
Stephen A. Chappell '59
Kenneth H. Seher '59
Jorgen G. Christensen '59
William H. Cooper '59
Robert L. Koch '59
Frank J. Doretti '59
William M. Leath '59
Merle M. Smith '59
Richard B. Hathcock '59
Donald L. Rossi '59
Kenneth L. Haworth '59
Jay M. Hudson '59
Theodore A. Kellogg '60
Daniel L. Petron '60
Kevin P. Kirwan '60
Jerald P. White '60
Robert L. Montgomery '60
Richard B. Dutton '60
Donald O. Fowler '60
James A. Hughes '60
Anthony B. Craven '60
James J. Didion '61
Theodore C. Dinkler Jr. '61
John A. McGuinn '61
Gardner T. Baldwin '61
Don R. DeFeo '61
William J. Eggers '61
Fred W. Gilberd '61
William K. Hunter '61
Thomas C. Nagle '62
Gerold G. Williams '62
Thomas J. Colton '62
David A. Kenmuir '62
William P. McCarty '63
Robert W. Schlieman '63
John R. Griffith '63
John T. Webber '64
Philip M. Durbrow '64
James Toni '64
Allan E. Hale '64
Dorell K. Hoffner '64
Jerry S. Rekers '64
Tony J. Ivelich '64
Peter D. Edelen '64
Stephen M. Robertson '65
John L. Boudett '65
Geoffrey T. Glass '65
Henry Timothy Kearns '65
Paul S. Summers '65
Michael P. Moore '66
Pierre E. Michaud '66
James P. Hill '66
Peter A. Cowan '66
Gregory F. Bertagnolli '66
David M. Hennessy '66
Paul W. Latoures '67
Peter Alan Crosby '67
Michael D. Geldert '67
John P. Pollock '67
James W. Poulton '67
Wade H. Reese '67
Ronald M. Duckhorn '67
Thomas R. Anderson '67
George Reinhardt '68
Robert W. Grantham '68
William N. VanDyke '68
Ted V. Gruehl '68
Donald R. Carman '68
Richard P. Hill '68
Christopher C. White '69
Richard G. Telegan '69
John P. Fay '69
Ronald E. Miller '69
Roy T. Born '69
Gregory L. Hugo '69
John M. Langlois '70
Gary T. Baker '70
John J. Jamison '70
Tom Lester '72
Ian K. Humphreys '76
Nelson Sagisi '76
Mark A. Melton '77
Robert G. Poage '77
Terry A. Blete '77
Ryan P. Davis '77
Harlan C. Lehman '78
Peter B. Anson '78
Donald J. Curotto '78
Mark H. Ellis '78
Mark K. Allen '78
Douglas J. Becker '78
Bryan D. Johnson '79
Richard T. Harrer '79
Brice E. Wightman '80
William T. Kendall '80
Roland B. Dickison '80
William E. Simmons '80
Kenneth E. Loughran '80
Kevin M. Smith '80
Neil R. Wirth '80
James O. Buckingham '80
Jeffrey A. McDermott '81
Robert A. Buckley '81
Bennett F. Burke '81
Bert V. Jensen '81
Craig A. Wilson '81
Matthew L. Halliday '81
Gary J. Hintz '81
Bruce W. Beck '81
Scott D. Laidlaw '82
Luke B. Marsh '82
John C. Matthiessen '82
Michael S. Smith '82
Neil D. Purdy '82
Thomas C. Cramer '82
David A. Clark '82
Michael C. Calkin '82
Richard E. Nichols '82
Eric W. Holt '82
Jeffrey D. Ames '83
Kelvin R. Coze '83
Kirk D. Lange '83
Steven H. Little '83
Marc F. Cagigas '83
Brian W. Gamble '83
Richard J. Banks '83
Daniel S. Loeb '83
Timothy J. O'Shea '83
Jason T. Hoffs '83
Christopher A. Good '83
Robert M. Cash '84
Keith M. Zafren '84
Peter R. Stafford '84
Henry E. Matthiessen '84
Breck T. Robinson '84
Patrick E. Carter '84
Christopher R. Cosca '84
Rory W. McDonough '84
Steven M. Dunn '84
Brian L. Bender '84
James S. Hall '85
Randolph P. Davis '85
Daniel E. Carr '85
Clark W. Porter '85
William J. Peters '85
Ronald Zenker '86
Joseph T. Laverdiere '86
David C. Shannahan '86
James M. Wise '86
Michael E. Meagher '86
Thomas R. Leydorf '86
Nicholas K. Altree '87
Adam Markman '87
Stephen R. DeAnda '87
James M. Medall '87
Timothy D. Moreno '87
Neil E. Santiago '87
Peter T. Nixon '87
Kent W. Hill '87
Thomas A. Kahl '87
Stephen J. Crevelli '87
Patrick K. Doyle '87
Lawrence F. Goodson '87
Nicholas C. Zwart '88
Kevin J. Palattao '88
Michael L. Reed '88
Elliott E. Mainzer '88
Troy A. Kjos '88
Robert W. Selna '88
Berne H. Evans '88
James S. Orchison '88
Michael J. Murphy '88
Sanford Ewing '89
Scott D. Everett '89
Mathew L. Blazei '89
Johnny J. Yoo '89
Peter W. Sonsini '90
Thomas W. Healy '90
David V. Sawyer '90
Fritz Howser '90
Kevin J. Capitani '90
Sean E. Carroll '90
Richard P. Keely '90
Timothy M. McKeegan '90
Agustin E. Palattao '90
Peter C. Eberle '90
Craig S. Everett '91
Christopher W. Kennerly '91
Robert T. Henderson '91
Patrick J. Dunne '91
Christian Bachelet '91
Sean C. Hoover '91
Timothy P. Hoover '92
Matthew E. McDonald '92
Scott E. Jacques '92
Robert J. Frati '92
Ryan D. McCafferty '93
David E. Liebowitz '94
Mark F. Brodie '94
Gregory P. Zwiep '94
Stephen C. Condrin '94
Mike H. Gorelick '94
Andrew E. Finn '94
Brian R. Frantz '94
Louie C. Kroll '95
Nicolas Marin '95
Todd W. Higley '96
Sean L. Kennings '96
Matthew A. Solem '96
Michael A. Groff '96
Jacques Paul Wilson '03
Bryce C. Kurtz-Fenster '04
Erythean J. Martin '05
Scott Michael Blasingame '05
Joseph R. Bruzzone '05
Edward A. Bruzzone '06
Samuel Benedict DeSa '07
Jonathan Suddaby '08
Dan Elbert '08
Jeffrey Bauer '08
Erik Bro '08
Taylor Harrison '09
Frederick S. Osborn '09
Andrew J. Damhuis '09
Reed Burritt '09
Cash Upton '10
Justin Prueitt '10
Philip John Turnock '10
Robert Sullivan '10
Bryant Milesi '10
Kevin Land '11
Ian Finley Hensel '11
Paul Herman '11
Matthew William Filla '11
Spencer Crowley '11
Mark Cinque '11
Jonathan Spitz '12
Evan Cuellar '12
Greg Stewart '12
Julian Siegelmann '13
Parker Tuan '13
Patrick Devlin '13
Vladimir Ponomarenko '13
Austin Kaneko '13
Cameron Castellon '13
Andre LaBrec '13
Jackson Adams '13
Patrick McGlone '14
Geoff Fitzpatrick '14
Jacob M. Kanter '14
Harvey Williams III '14
Matthew Rose-Stark '14
Emlyn Bottomley '14
Alex Bowman '14
Grant Barnekow '14
Mitchell Heschke '15
Daniel Plautz '15
Sam Skoller '15
Kodiak Spydell '15
Bradley Northnagel '16
Nathan Shashoua '16
Jonathan Lee '16
Charlie Tidmarsh '18
Maxwell McCarter '19
Jonah Davis '19
Joseph Dennis Collins
James Paul Owens
Christopher Burpee
Steve Strauss